Sprawdzian ze znajomości zemsty
Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Test składa się z 12 pytań.. Tylko spojrzę, każda moja - kto to powiedział?. Nie używaj korektora, ołówka.. Dorota 5 lat temu.. Czyje to powiedzenie: Mocium panie?. Skomentuj.. Zawiera 9 pytań.. Rozwiąż test!Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę <br> *Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Č. ĉ. Zemsta.doc (31k) [email protected], 30 maj 2011, 09:29. v.1.1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Profesor.pl - serwis edukacyjny dla uczniów i nauczycieli.. Zemsta autorstwa Aleksandra hr.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Powiedział, ze " nie" .Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. W serwisie m.in.: katalog, baza korepetycji, ćwiczenia, testy, egzamin, matura, wypracowania, forum .Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Sprawdzian wiadomości z lektury pt. "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę..

sprawdzian ze znajomości treści zemsty.pdf.

Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.1.. Czyją własnością jest Artemiza?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. 3.Czego zażądała Klara od Papkina?. Udostępnij.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?. 8.Połącz w pary a) .Zadanie gimnazjalne: Zemsta Aleksandra Fredry.. Regulamin Polityka prywatności.. Rozwiąż test!Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Zawiera 32 pytań.. 7.Kto w utworze pisał testament i dlaczego?. 4.Jak doszło do ślubu Klary?. Zemsta - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Zemsta.. 5.Czym była karabela?. Test składa się z 12 pytań.. 6.Jakie dobro Klary posiadała Podstolina?. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Kto jako pierwszy wypowiada się w tym utworze?. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Sprawdzian ze znajomości treści zemsty; Sprawdzian ze znajomości treści zemsty..

Sprawdzian ze znajomości lektury Aleksander Fredro "Zemsta" 1.

1.Czaśnik oburzony na poczynania Rejenta, wysyła Papkina ze służbą, by przepędził robotników.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Kto śpiewa przy akompaniamencie angielskiej gitary piosenkę o .Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Zapraszam do rozwiązywania testu.. opis wydarzenia lektóra [Hobbit] 2021-01-21 19:43:14 Polski zamiana na aspekt niedokonany 2021-01-21 17:02:55; Aspekt niedokonany 2 2021-01-21 17:02:20; Aspekt przeciwny (niedokonany) 2021-01-21 16:54:47 Czy jest jakaś specjalna książka (jaka?. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Kradzież kielicha i atak smoka na Esgaroth.. Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Zemsta - test znajomości lektury Test znajomości lektury Zemsty..

Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.

Zadanie gimnazjalne, które ma posłużyć gimnazjalistom do przygotowania się na egzamin gimnazjalny z polskiego, na którym wymagana jest umiejętność pisania dobrego wypracowania gimnazjalnego (najlepiej: rozprawki), czytania ze zrozumieniem, wykorzystywania wiedzy o gramatyce i stylistyce na podstawie analizy załączonego fragmentu lektury .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Gatunek: komedia.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „TAJEMNICZY OGRÓD"Kąciki zainteresowań - Sprawdzian ze znajomości lektury A. Fredry „Zemsta" by admin 22 października 2019 mgr Beata Pałach,mgr Krystyna Drwal„WPŁYW KĄCIKÓW ZAINTERESOWAŃ NA WSZECHSTRONNY ROZWÓJ DZIECKA".Przedszkole to „ … placówka, której podstawowym zadaniem jest umożliwienie wszechstronnego rozwoju dziecka oraz .. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Pytania do lektury: ZemstaTest z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro)..

Tagi dla tego testu: książki gimnazjum, Zemsta,"Zemsta" - sprawdzian ze znajmości lektury.

Pobierz (doc, 28,0 KB) Podgląd treści.. Motto komedii brzmi: „Nie masz nic tak złego, żeby się na dobre nie przydało.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Oto przykładowy zestaw pytań dotyczący "Zemsty".Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. 9472 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ma formę pytań otwartych.. ), w której można sprawdzić, które słowo albo wyrażenie należy do mowy potocznej, a które do .Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Zemsta" Aleksandra Fredry.. 28 lipca 2020 12:21 Informacje.. Punkt kulminacyjny „Zemsty" następuje, gdy: a) Cześnik wyzywa na pojedynek RejentaSprawdzian ze znajomości lektury A. Fredry "Zemsta" 1.Dopisz poniżej imię i nazwisko Cześnik Rejent 2.Po co Papkin był w domu Rejenta?. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt