Sposób na alcybiadesa sprawdzian z odpowiedziami
Samuela Lindego ze swoimi nauczycielami.. Rozpocznij test.. - test czytania ze zrozumieniem PUNKTACJA: 0-15 ndst to znaczy, że nie czytałeś wcale książki lub czytając nie myślałeś o tym, co czytasz.. 16-25 dp 26-34 dst 35-43 db 44-50 bdb Kto jest autorem książki pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Przedstawienie postaci.. 3.Ilu jest głównych bohaterów ?. Wędzarnia w powieści to: a) pomieszczenie, w którym wędzone jest mięso b) niewielki budynek w ogrodzie szkolnym c) nazwa sali lekcyjnej d) część budynku szkolnego 3.Pytania z treści książki "Sposób na Alcybiadesa".. Akcja powieści toczy się w .. Jeśli przeczytałeś książkę i wkrótce ma test z niej do dasz rade.. 6.Kim są czwororęczni ?. A) pani Lilkowska C) pan Żwaczek B) pani Kalino D) pan Ejdziatowicz 2.W jakiej dzielnicy Warszawy mieści się szkoła?. Czas wchodzenia w dorosłość jest pewnym etapem kiedy poddajemy konfrontacji wyznawane wartości z nową rzeczywistością, w którą, choć czasem .Scenariusz lekcji: Formułowanie argumentów.. Zapraszamy do działu testów wiedzy z lektur szkolnych i nie tylko.. .Czasem jednak przezwisko, jeli jest z oliwe i ubli ajce, mo e .. Chłopce poszukują idealnego sposobu na „gogów", który zapewniłby komfort bezpiecznego przechodzenia z klasy do klasy, bez przesadnego wysiłku ze strony uczniów.Sposób na Alcybiadesa Wydawnictwo „Czytelnik" Warszawa, 1974 Wydanie VI ..

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Przed zebranymi roztoczył barwną wizję czarnej procesji z czasów Sejmu .„Sposób na Alcybiadesa" W dniu 06.02.2020 wychowankowie Placówki udali się na spektakl wystawiany w Teatrze im Juliusza Osterwy w Lublinie pod tytułem ,, Sposób na Alcybiadesa".. Ocena postaci.. Przypomnijcie sobie przemow Alibaby z rozdzia u II.. Wygląd zewnętrzny.. Odpowiedz.. Kto do odpowiedzi?. Czy uważnie przeczytałem lekturę pt. "Sposób na Alcybiadesa"?. Sposób postępowania.. Materiały powiązane z testem: Test: LEKTURY + EPOKA lektury + autor + epoka.jak się skończy sprawdzian to tam popsute i przez to nie wiem czy dobrze napisałam test jest mi przykro bo znalazłam idealnie ten test który mieliśmy na polaku i z tego poprawiam poproszę o naprawę i wysłanie mi wyniku na mój adres mejlowy [email protected] proszę mi na niego wysłać wyniki testu nie żeby coś bo ten testTest z lektury ,,Sposób na Alcybiadesa" .. Masz świetny pomysł na quiz?. Jeśli masz przed sobą test z tej lektury to z tą wiedzą na pewno zdasz.. Autorem książki jest Edmund Niziurski.. U góry znajdziesz quiz Sposób na Alcybiadesa.Sposób na Alcybiadesa - przetestuj swoją wiedzę.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Kim jest"Dziadzia" Ejdziatowicz ?. Gratulacje przez wielkie ,,G" Wielkie gratulacje.. A) Ochota C) Żoliborz B) Wola D) Praga 3..

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sposób na Alcybiadesa.

Odpowiesz, proszę ?. Ten po kilku zdaniach utknął na Dekercie.. Cechy charakteru i usposobienie.. 2 Rozdział I Po maturze zrobiłem mały remanent moich szpargałów.. Alcybiades (Tymoteusz Misiak) był nauczycielem historii w męskim liceum imienia Samuela Lindego i jednocześnie głównym i tytułowym bohaterem powieści Edmunda Niziurskiego pt.: "Sposób na Alcybiadesa".Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!W utworze „Sposób na Alcybiadesa" zostały zaprezentowane wyraźne i dosyć barwne sylwetki nauczycieli.. Jak nazywał się Alcybiades ?. - Obliczenia kalendarzowe; Ciekawostki o autorze powieści - Rozsypanka wyrazowa // odp.. 7.Kim jest pani Więckowska ?. 8.Odpowiecie na pytania z lektury Sposób na Alcybiadesa?. Wed ug niego wiat uczniów i wiat nauczycieli diametralnie si od siebie róni.. Próbuje zarządzać nim silną ręką i trzymać silny rygor.. Chce, by uczniowie go podziwiali i by był dla nich autorytetem.Streszczenie krótkie.. Zeszyty zbyt g ęsto upstrzone czerwonym atramentem, za pomoc ą którego cierpliwi profesorowie prostowali moje kr ęte ście Ŝki do wiedzy, przeznaczyłem wstydliwie na makulatur ę. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!SPOSÓB NA ALCYBIADESA nie był dostatecznie wypróbowany, ponieważ Alcybiades nie wydawał się uczniom trudnym nauczycielem: sięgał wzrokiem tylko do piątej ławki; współczynnik nudzenia był u niego nadzwyczaj niski, tylko 0,2 (lekcje raczej ciekawe); krzykliwość 0,1 decybela (praktycznie żadna, więc lekcje były ciche i spokojne, rzadko się denerwował); punkt wrażliwy - historia.Sposób na Alcybiadesa - streszczenie szczegółowe, Rozdział 1 Główny bohater - Ciamciara - po maturze robi porządki w szafie..

poprzedni następny .sposób na Alcybiadesa, czyli Węża Morskiego; ... Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami ...Witaj na stronie Quizz.pl.

(8/8) Sposób na Alcybiadesa - streszczenie szczegółowe, .. Na Starym Mieście dyrektor do odpowiedzi wskazał Ciamciarę.. Wypełniając test wiedzy, .. Inne tryby nauki.. Powie Sposób na Alcybiadesa pokazuje jednak, e moliwy jest sojusz ( triumwirat jak to okrela profesor Misiak) midzy uczniami i nauczycielami.Sposób na Alcybiadesa - test wiedzy.. Dyrektor - stoi na czele Liceum im.. Edmund Niziurski „Sposób na Alcybiadesa" na Uczę.pl.. Znajduje stare zeszyty, książeczkę z rachunkami swojej paczki, w której jedną z pozycji była SPONAA.. 6"Sposób na Alcybiadesa" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Lindego w Warszawie.. 25 pytań Lektury szkolne Sauron.. Sposób na Alcybiadesa to relacja o zmaganiach uczniów klasy VIII z Liceum im.. 5.W jakiej dzielnicy mieści się szkoła do której chodzą bohaterowie ?. Nikodem_Salek 3 lata temu.. Test ze znajomości lektury "Sposób na Alcybiadesa" autorstwa Edmunda Niziurskiego.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 2.Na co dzieli się książka ?. Ile klas trzeba było ukończyć , by skończyć szkołę?Sprawdzian znajomości treści lektury „SPOSÓB NA ALCYBIADESA".. imię i nazwisko ucznia 1.. Czwórka chłopców z warszawskiego liceum zaczyna powoli rozumieć, co w ich życiu jest najważniejsze.. Porwanie Szekspira - Piszemy streszczenie .- 59,99 zł - Ania z zielonego wzgórza,hobbit, tajemniczy ogród, sposób na alcybiadesa, mikołajek lektura obowiązkowa.SPOSÓB NA ALCYBIADESA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • SPOSÓB NA ALCYBIADESA pytania1.docx, Sposob na Alcybiadesa I.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1..

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.„Sposób na Alcybiadesa" - SPRAWDZIAN Z LEKTURY gr.A 1.Który z nauczycieli nigdy nie był wychowawcą 8 a?

ZapraszamyJednym z ważniejszych wątków powieści „Sposób na Alcybiadesa" jest motyw szkoły.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt