Sprawdzian z wieków
ale mugl bys tam gdzie pisze Dobrze!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Często jest tak, że na podstawie podanej daty należy określić w jakim wieku dane zdarzenie miało miejsce.. Aby obliczyć upływ czasu między wydarzeniami z tej samej ery, od większej daty odejmij mniejszą.. MOŻNA PROSIĆ O SPRAWDZIAN Z HISTORII KL 6 WCZORAJ I DZIŚ WYDAWNICTWO NOWA ERA ROZDZIAŁ 2 W RZECZPOSPOLITEJ SZLACHECKIEJ .Testy i klasówki dla Klasa VI Podstawówka.. Zazwyczaj mam z matematyki same dwóje pały i tróje.. Po ukazaniu się daty, kliknij na pudełko, do którego ona pasuje.Start studying Historia klasa IV chronologia (wykonaj UCZ SIĘ, TEST I DOPASOWANIA).. A jestem najstarszy z klasy.. „Początek wieków średnich" - karta odpowiedzi, plik: sprawdzian-do-rozdzialu-i-poczatek-wiekow-srednich-karta-odpowiedzi.rtf (text/rtf) My i historiaWszystkie materiały edukacyjne zostały zaktualizowane na nowy rok szkolny 2019/2020 zgodnie z Reformą 2017.Inne materiały z książek po Reformie 2017 będą wprowadzane na bieżąco.. Wybierz przedmiot i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian do rozdziału I.. Fajny Quiz.. * Historia Klasa 3 Gimnazjum Tajemnice Sprzed Wiekow * Pobierz testy na prawo jazdy liwona 2013 Plyty gipsowe polki Jan twardowski zdjecie z krzyza omowienie Richly prachy nowe odcinki Shift 2 unleashed kod na kase Sprawdz czy umiesz matematyka kl 2 gimnazjum str Cw z geografi bliski wschod zad 1 Zuch z j angielskiego-w 963 r. toczył boje z sąsiednimi plemionami Wieletów-w 965 r. pojął za żonę czeską księżniczkę Dobrawę -w 966 r. wraz z najbliższym otoczeniem przyjął chrzest-w 968 r. utworzono pierwsze misyjne biskupstwo w Poznaniu (bp..

W jaki sposób określamy wiek i polowę wydarzeniaTemat: Określanie wieków.

Jordan)Wydarzenia z tej samej ery.. Opis testu.. NAPISAĆ: znasz wszystkie odpowiedzi.. Mi bardzo zależy na moich ocenach.. Uczniowie chcieliby obejrzeć ruiny zamku, który został zbudowany na początku XV wieku.. 8.Uporządkuj podane jednostki czasu od najkrótszej po najdłuższą: tydzień, tysiąclecie, .Plik Kartkówka z wieków na podstawie dzień dobry historo 4.doc na koncie użytkownika boryspE19728 • folder historia • Data dodania: 19 lut 2012Przygotuj się do sprawdzianu i rozwiąż bezpłatne testy wiedzy oparte o szkolne podręczniki.. Pozwala sprawdzić stopień przyswojenia wiedzy dzięki starannie dobranym pytaniom i poleceniom.. Pytania zawarte w teście.Dobrze!. Pobieraj sprawdziany z historii do wydrukowania.okreŚlanie wiekÓw;/ 2010-09-16 16:58:02 Jaki jest sprawdzian z historii my i historia z działu początek wieków srednich 2013-10-11 16:12:19 Załóż nowy klubCzas w historii - sprawdzian dla klasy IV.. Rozbudza zainteresowanie przedmiotem za pomocą Tajemnic sprzed wieków i Ciekawostkom.infolinia: 801 88 10 10 (z telefonów stacjonarnych) 58 721 48 00 (z telefonów komórkowych) e-mail: [email protected] Sprawdziany są uzupełnieniem materiałów dydaktycznych wchodzących w skład pakietu do nauczania matematyki w klasie 5 szkoły podstawowej Matematyka z kluczem..

Bardzo proszę zróbcie sprawdzian całoroczny na tę sobotę czyli 19.05.2018r.

Inne tryby testu.. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.. np. : 1492 r. - (odkrycie Ameryki ) - II połowa XV w.. W którym roku mógł powstać ten zamek a) 1398 b) 1492 c) 1412 d) 1308 7.Przyporządkuj datę do odpowiedniej połowy.. Wiek okreslamy pierwszymi dwoma liczbami i zawsze, kiedy następne dwie są ponad 0 dodajemy 1 czyli np 1986 r. to 19 wiek+1=20wiek :) a 1900 to tylko 19 A połowy to: od 1-50 to 1 .ważne wydarzenia z historii świata - do każdego komiksu opracowano ćwiczenie; Łamigłówka kl. 4-5: Dzień Niepodległości - Historia niewoli (wersja bc) // wydarzenia z czasu zaborów (czytanie ze zrozumieniem, oś czasu) Pisanie z przyjemnością: Pamiętnik - Pewien pamiętnikarz szyfr (alfabet Morse'a), hasło: Jan Chryzostom PasekSprawdzian do rozdziału I. Kartkówka z historii Polski dla klasy 4.doc.Sprawdzian z historii w klasie 4 - I semestr.. Test z Historii Wieki - obliczanie czasu w historii.. Wieki i połowy - test online sprawdzający zdolność obliczania czasu.. Franciszek z Asyżu żył w latach 1182- 1228.. Przykład: Od założenia Rzymu (753 r. p.n.e.) do ustanowienia cesarstwa rzymskiego (27 r. p.n.e.) upłynęło 726 lat.. „Początek wieków średnich" - karta odpowiedzi, plik: sprawdzian-do-rozdzialu-i-poczatek-wiekow-srednich-karta-odpowiedzi.pdf (application/pdf) My i historiaMozna prosic o sprawdzian z historii kl 6 podrecznik wczoraj i dzisz wydaw..

(753-27=726)IV / historia / Kartkówka z wieków na podstawie dzień dobry historo 4.doc.

Znasz wszystkie wieki.. 1939 r. - ( wybuch II wojny światowej ) - I połowa XX w. Klasówka będzie Twoja!XVII wiek I Polowa VIII wiek I polowa III wiek I pol I wiek I pol I wiek p.n.e. I pol VIII wiek p.n.e. II pol XI wiek I pol VII wiek I pol XII wiek I pol XIX wiek (bez polowy) Mam nadzieje że pomogłem :) PS.. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Prywatności".Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, lektury,Ułatwia dostrzeganie związków teraźniejszości z przeszłością poprzez nawiązania do czasów obecnych w module Współcześnie.. Rozwiąż test.. Twoja nauczycielka będzie z ciebie dumna,pochwal się jej !5..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt