Sprawdziany z lektury felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi
Ikigai 11 miesięcy temu.. Zawiera 9 pytań.. Udostępnij.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. „FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z .Test z lektury - „FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. z których miałam sprawdzian.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Ucieka z dużą prędkością - przyjaciele biegną za nim aż do pomieszczenia, w którym się zatrzymuje.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. 1585 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 12 pytań.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że dostane 5?.

... Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Rozwiąż test!Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Co się stało z rodzicami Niki?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Witaj na stronie Quizz.pl.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 „Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Okazało się że gang .1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Zablokuj Zgło .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test z lektury!. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Çoktan seçmeli bir dizi soru..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.

Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Jak miał na nazwisko Net?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test z części 1-2, czyli .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Kim z zawodu jest mama Neta?. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury..

Kto jest autorem książki pt. „ Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.Witaj na stronie Quizz.pl.. Devam etmek için doğru yanıta dokunun.. 1) Nika to 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: 3) Caban był: 4) Gang Niewidzialnych Ludzi„FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Z kim mieszkała Nika?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji Akcja toczy się współcześnie.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Wtedy zamykają się za nimi drzwi, tracą też połączenie z Manfredem.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Co Net nosiła zawsze w plecaku?Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Kim była pani Lucynka ?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Warto się sprawdzić.. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1.. W pułapce Felix, Net i Nika podchodzą do windy, która zawozi ich piętro wyżej.. Odpowiedz.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.. Tam .Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Sprawdź swoją wiedzę!. chomik8.. 2 CELE WYNIKAJĄCE Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ:1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziNagle wózek, na którym Nika miała księgę, zaczyna sam jechać.. Dalej #1. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt