Sprawdzian z polskiego klasa 5 ania z zielonego wzgórza
Miłego rozwiązywania!Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Jej rodzice byli nauczycielami.. Hubert 02 marca 2020 .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Ogólna wiedza literacka.. Bartosz 02 marca 2020 Małolaty nie pisać bo się ucze.. Rozpocznij test.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Kwiecień Klasa V Temat lekcji: Ania z Zielonego Wzgórza powieścią o odnalezieniu cennej wartości - domu.. Gdy Ania miała trzy miesiące, umarli.Minnie dostała ataku choroby akurat wtedy, gdy w domu nie było rodziców.. Skomentuj.. Blagam o po pomoc z polskiego 2020-12-04 10:54:58; .. nie powinno walczyć o miłość i akceptacje, tylko ja otrzymać.. Ania urodziła się w Nowej Szkocji.. Diana nie wiedziała co ma robić i pobiegła na Zielone Wzgórze.. poleca 80 % 3761 głosów.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Edytuj elementy.. Materiały dydaktyczne on-line dla nauczycieli .Kulturalna Polska klp.pl Dowiedz się więcej.. Jakiego koloru Ania miała włosy .. kubeksak 2018-02-15 15:53:50 haha ja w 6 jestem koteczek1503 2013-09-21 18:29:35 ta lektura jest do 5 klasy a ja włąśnie chodzę do 5 klasy ja nie wiedziałąm ostatniego!.

... em mamy to jako sprawdzian w szkole.

9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zadania lekcji w zakresie: Wiadomości: • Uczeń wie, w jakim słowniku należy szukać znaczenia wyrazu dom • Uczeń wie, jakie znaczenie mają wyrazy dom (rozumienie dosłowne i symboliczne), wyobraźniaAnia z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieWypracowanie z Ania z Zielonego Wzgórza.. 1. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat lirykaAnia z Zielonego Wzgórza znajomość lektury.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Film oparty na klasycznej powieści L.M.. koteczek1503 2013-09-21 18:28:07 .test ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. 2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11; Jakie moga byc pytania na sprawdzianie z polskiego kl.6 z lektury ania z zielonego .Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza..

Treść ...Ania z Zielonego Wzgórza ... My dzisaj mamy sprawdzian z tego pozdro.

Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. "Ania z Zielonego Wzgórza" to tekst: [STANDARD KORZYSTANIE Z INFORMACJI] a)poetycki b) literacki c) publicystyczny 6.. Polub.. Narratorem lektury pt. Ania z zielonego wzgórza jest główną bohaterką Podkreśl właściwą odpowiedź: [STANDARD WYKORZYSTYWANIE WIEDZY W PRAKTYCE] PRAWDA FAŁSZ 7.GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Rozwiąż test!. Udostępnij.. Osierocona Ania trafiła wówczas do domu dziecka.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA - KONTYNUACJA CZ.1 - cały film, polski lektor Myślę, że gdyby w mojej klasie była tak osoba jak Ania to bym się z nią spróbowała zaprzyjaźnić.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Więcej.. Okazało się, że i tam nie ma nikogo z dorosłych.. Tworzymy prezentację multimedialną „Ania z Zielonego Wzgórza" - cykl zajęć z TIK Zasoby sieci www; Edukacja humanistyczna; Języki obce.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?.

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docsprawdzian z lektury pt. ania z zielonego wzgÓrza z uwzglĘdnieniem standardÓw egzaminacyjnych.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Z czego powinieneś zaczerpnąć inspiracji do Quizu?Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Gdy dziewczynka miała trzy miesiące, na febrę zmarli jej rodzice.. Szukaj.. Udostępnij Udostępnij wg Anyzkowa.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Test składa się z 12 pytań.. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie 😅 .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Zapraszamy/ Język polski / Inne "Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. Na szczęście Ania, która przed przyjazdem do Maryli i Mateusza opiekowała się już dziećmi, wiedziała jak należy postępować.Posłuchaj całości: Ania z Zielonego WzgórzaAutor: Lucy Maud MontgomeryWspółtwó.Prezentacja multimedialna na podsumowanie pracy z lekturą „Ania z Zielonego Wzgórza" (cykl 2 lekcji) Lekcja ortografii nie musi być nudna!.

Matematyka.Ania z Zielonego wzgórza Autor testu: Eda17 Świetna lektura dla gimnazjum, i wyższych szkół.

Podobne działy.. Dorota 5 lat temu.. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Motyw .Kiedy rozgrywają się wydarzenia opisane w powieści?, Kim byli rodzice Ani?, Jaki prezenta na gwiazdkę dostała Ania od Mateusza?, Na wieść o jakim wydarzeniu Mateusz umiera na atak serca?, Gdzie toczy się akcja książki?, Dlaczego Maryla nie mogła podać sosu do puddingu podczas podwieczorku z państwem Rossami?, Co Ania dodała do ciasta zamiast wanilii?, W jaki sposób Ania .Plik ania z zielonego wzgorza pdf.pdf na koncie użytkownika miraug • folder Szkoła podstawowa klasa 5 - Sprawdziany • Data dodania: 15 mar 2017Ania Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ania z Zielonego Wzgórza.. Lektury szkolne..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt