Pytania na sprawdzian z pustyni i puszczy
Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy" ?. 2010-03-09 07:13:34; Jakie są najczęstsze pytania na kartkówce ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy "?. Zdobyte odznaki: 1.. Patisonka123xdp 02 listopada 2016 40/70 dzieki pomogło dostałam 4.. Pani Olivier była nauczycielką Nel.. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania związane z nim!. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. To nie jest kolejny łatwy quiz historyczny.. Jaki prezent otrzymał Staś z okazji Bożego Narodzenia?. 2.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docHenryk Sienkiewicz napisał ,,W pustyni i puszczy"jest to powieść przygodowa,która chciałabym polecić do przeczytania.Dlaczego?.

Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.

Zaimponujecie?. Dinah była babcią Nel.. od kogo Staś dostał leki na chorobę Nel- przy ognisku od wędrownika .. merken in "Meine Apps"Witaj na stronie Quizz.pl.. Czym obdarowano wtedy Nel ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy'' Twój wynik: 70 na 70 pkt Dziękujemy za zabawę i udział teście!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.5.. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje?. 2010-02-07 10:17:10; Jakie są pytania na teście z lektury "W pustyni i w puszczy" ?. .Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania związane z nim!.

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy.

Kto zorganizował porwanie dzieci ?. Dinah była ciotką Nel.Tylko prawdziwi mistrzowie języka polskiego mają szanse na komplet.. Kim była stara Dinah?. 2015-10-24 14:21:56Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Wydarzenia przedstawione w książce rozgrywają sie w A. Azji B. Australii C. Ameryce D. Afryce 2.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Tutaj macie pytania związane z lekturą ,,w Pustyni i w puszczy" prosze dajcie mi odp na nie bo potrzebne mi to na jutro daje naj 1.. 4.Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie 5.Podaj trzy fakty, które miały miejsce na górze Lindego?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Ponieważ jest to nie tylko historia dwójki dzieci lecz również książka pełna opisów krain ,przyrody krajów przez które wędruję Staś i Nel.Moim zdaniem od samego początku trzyma czytelnika w napiciu,od porwania po dalsze przygody.Pisarz poprzez .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Witaj na stronie Quizz.pl.. Który odcień zielonego najbardziej do Ciebie pasuje .Jak nazywamy grupe ludzi i zwierząt na pustyni to: gromada ekspedycja karawana wycieczka : 8.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W pustyni i w puszczy - test wiedzy..

W pustynii i w puszczy.

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Życzę miłego rozwiązywania.. Średnia 8/13, pytamy tylko jedną literę; Babciny quiz wiedzy ogólnej.. Np. klejenie latawców, złapanie Nasibu przez goryla, nauka chrześcijaństwa, chrzest kalego i Mei, drzewa bananowe.. Rozwiąż test!Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. - Którą bohaterkę przypominasz?Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Pytanie 2: .. Kto podarował Stasiowi i Nel lekarstwo na chorobę Nel?. W jakim celu to zrobiono?. 2.W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Pytania?. Pani Olivier była służącą Nel.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kim była Pani Olivier?. Kim była Fatma ?. Wschodząca gwiazda.. Mirusinda 4 lata temu.. Pytania zawarte w teście.. 6.Jakie dwa śmiertelne niebezpieczeństwa .Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Pytanie 13:Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Potrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami;Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''..

Co z wami?Jakie są pytania na teście z lektury: W pustyni i w puszczy?

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY .. przyszedł zdenerwowany Staś, Staś wszedł na słonia, King nie chciał wypuścić Nel.. 2013-03-06 13:42:57; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy?. 2012-01-13 19:14:15Zadaj pytanie Pytania.. Ej ktoś wie jakie były pytania na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy proszę .Pytania z lektury "W pustyni i w puszczy" 1.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Zawiera 16 pytań.. Punkty rankingowe: 32.. Cyberpunk 2077 czy Wiedźmin - o której grze jest mowa?. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. Udostępnij.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Czym była fatamorgana ?. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury „ W pustyni i w puszczy" cz II 1.. Beduini, którzy przewodzili karawanie wiozącej porwane dzieci, to: A. Kali, Mahdi i Idrys B. Smain, Mahdi i Gebhr C. Idrys, Gebhr i Chamis D. Gebhr, Idrys i .Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. Nie było takiej postaci.. Skomentuj.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Dzisiaj musisz mieć choć połowę punktów; Ponad 60 proc. z was powinno mieć łatwiej w tym quizie, a średnia tylko 10/15.. Pani Olivier była sprzedawczynią na targu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt