Sprawdzian z lektury chłopcy
c) wysłał do chłopców ojca, aby ten przeprosił chłopców w jego imieniu.. Dodawaj wpisy.. Pochodził z ubogiej rodziny, był jedynakiem.. Sprawdzian - „Chłopcy z Placu Broni"!. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. Powodzenia!. Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. właścicielem restauracji.. Chłopcy z Placu Broni .. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Ernest Nemeczek - należał do grupy chłopców z Placu Broni.. d) napisał do chłopców list z przeprosinami i przekazał go przez służącą.. Otrzymuj osiągnięcia.. Test: Feri Acz nosił koszulę koloru: a) białego b) niebieskiego c) czerwonego .. Chorągiew chłopców z Placu Broni była: a) czerwono-zielona b) biało-niebieskaMam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Powodzenia!. Lektury.pl 2 lata temu.. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. .nazwanie chłopców z Ogrodu Botanicznego czerwonoskórymi.. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. 2010-12-11 21:59:10,, chłopcy z placu .jutro mam sprawdzian z lektury Chłopcy z placu broni i potrzebuje najważniejsze momenty..

Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

*.200.140) wysłano z m.cda.pl 2020-02-22 14:37:11 +7 Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Wschodząca gwiazda .Lektury / Chłopcy z Placu Broni.. Maślak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo łatwe.c) Gereb.. 212 .Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. Zapraszamy do rozwiązywania!Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. 7) Gereb: a) osobiście przeprosił wszystkich chłopców za swoją zdradę.. W w ęgierskim oryginale ani śladu tego okre ślenia.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. c) wysłał do chłopców ojca, aby ten przeprosił chłopców w jego imieniu.. Pamiętasz istotne fakty.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?Zobacz quiz: Chłopcy z Placu Broni.. Przekonaj kolegę lub koleżankę, że warto przeczytać lekturę „Chłopcy z Placu Broni".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy z Placu Broni • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc, Chłopcy z Placu Broni streszczenie w pigułce.docCharakterystyka bohaterów.. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.film lepszy ksażka buuu!.

16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury „Mikołajek" 1.. Przedstawienie i wygląd postaci: Miał jedenaście lat.. jednym z uczniów.. mam sprawdzian z borsukiem od polaka i tego nigdy nie widziałam na dupe buu!. Zgłoś nadużycie.. opiekunem uczniów.. Zdobywaj obserwujących.Ojciec Nemeczka nie mógł siedzieć przy umierającym chłopcu, ponieważ musiał _____ Autorem powieści: „Chłopcy z Placu Broni" jest _____ O kim mowa ?. Chłopcy z Placu Broni mają plac przy tartaku, zaś Czerwone Koszule - ruiny na wyspie w Ogrodzie Botanicznym.. b) wysłał do chłopców służącą, aby ta przeprosiła chłopców w jego imieniu.. Bezcenna w mieście okazuje się przestrzeń.. Szukaj.. Zarejestruj się!. Oceń, które stwierdzenia są prawdziwe, a które fałszywe.. kuzynem Mikołajka.. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Jego ojciec, Andrasz Nemeczek, był krawcem.. Podstawowa; Język polski; Lektury; 05.05.2019 11:43.. Ponieważ chłopcy z Czerwonych Koszul nie mają gdzie grać w palanta, postanawiają odebrać drużynie Boki plac przy tartaku.. Zwycięstwo chłopców z Placu Broni.. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test..

z Mikołajkiem.Lista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.

Udostępnij.. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1.. Sprawdź się!. Był silny, dzielny, miał czarne włosy, a jego czerwona koszula nadawała mu wojowniczy wygląd.Chłopcy z placu broni - test .. .Wyprawa do ogrodu botanicznego.. • Kim jest Rosół?. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Jesteś uważnym czytelnikiem.. Feri Acz oraz jego chłopcy, którzy we wszystkim na śladowali swego wodza, nosili bowiem czerwone koszule, takie, jak Giuseppe Garibaldi, co expressis verbis akcentuje Molnar.Witaj na stronie Quizz.pl.. b) wysłał do chłopców służącą, aby ta przeprosiła chłopców w jego imieniu.. d) napisał do chłopców list z przeprosinami i przekazał go przez służącą.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Czy trudny był test z lektury chłopcy z placu broni 2012-12-17 20:42:39; Ułóż krzyżówkę z lektury " chłopcy z placu broni " 2011-05-09 12:48:15; inne zakończenie lektury " chłopcy z placu broni " 2010-06-02 13:50:16; Opisz zabawy chłopców z Placu Broni z lektury pt.'' Chłopcy z Placu Broni "..

Ja już miałam z tego sprawdzian i dostałam pione B) Odpowiedz.

Odpowiedzi (1) Załącz plik.. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.. 69 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. Nemeczek to drobny, jasnowłosy chłopiec, najmniejszy w całej gromadzie chłopców z Placu Broni.Zbiórka chłopców z Placu Broni, Nemeczek opowiada o napadzie dokonanym przez chłopców z czerwonych koszul Był ciepły marcowy dzień.. Odpowiedz anonim140 (*.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Odpowiedz Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione Kamerzysta123.. 7) Gereb: a) osobiście przeprosił wszystkich chłopców za swoją zdradę.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniSprawdzian znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni" 1. .. 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniPublikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni".Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt