Ten obcy sprawdzian krzyżówka
test z lektury "Ten obcy"Ten Obcy - test Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"?. Młynówka 3.11 lipca 4.Dunaj 5.pani Cydzikowa 6. rwała porzeczki 7.Antoni Janica 8.inżynierem 9.w Warszawie 10.dziecko na rozpędzonym wozie konnym 11.Strykowie 12.świetnie pływała 13.w Tczewie Mam nadzieje że pomogłam , jest dżo takich samych odpowiedzi ale lepiej sprawdzić z kilkoma odpowiedziami .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. wg Easyenlish.Ten obcy - wydana w 1961 roku powieść napisana przez Irenę Jurgielewiczową.Jest lekturą uzupełniającą w klasie VI szkoły podstawowej.. Polski obcy A1 - język Polski.Klasa 6Problematyka.. Skomentuj.. pytanie 1 z 10.. Odpowiedz.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Rozwiąż krzyżówkę (ten obcy): 1Takie nazwisko podał Zenek po uratowaniu dziecka 2 siostra Edka 3 Jako pierwszy dowiedział sie że Zenek ukradł pieniądze przekupce 4 Kompan Władka 5 Osada w której rozgrywa sie akcja powieści 6 Pracowała u doktora Zalewskiego 7 Najmłodszy z grupy przyjaciół 8 Sąsiad dziadków Julka i MarianaZobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Pomocy !. Test z lektury "Karolcia" Odkryj karty.. Wymień trzy umiejętności Zenka Wójcika.. Sposoby dostawy Nazwa Cena; Fedex 13,48 zł Fedex pobranie 20,00 zł .Sprawdzian grzebieniowy do gwintów 60°, 55 ostrzy - Limit (2580-1200) - Grzebień do gwintów.Plik Ten obcy.doc na koncie użytkownika megan22 • folder TEKSTY I Streszczenia LEKTUR • Data dodania: 14 kwi 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zostaw suba i łapkę w gorę.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagrodaSprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!.

Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.

Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Zostaw suba i łapkę w gorę.Sprawdzian grzebieniowy, grzebień do gwintów RUR.. Odpowiedz.1.. Zawiera 10 pytań.. Jest świetna tak jak ten quiz!. Pytania do lektury "Ten Obcy ".. 0 3 Odpowiedz.Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. Jej kontynuacją jest powieść "Inna?Powieść ta została wpisana na Listę Honorową H.Ch.. Dlaczego Zenek Wójcik szukał wujka.. Jakie pytania / zadania mogą się na nim znaleźć.. Podaj swoje imię: Co się stało Zenkowi w nogę?. Dlaczego ten obcy szukał wujka.. 3 oceny | na tak 0%.. "Krzyżówki (1317) Śpiew (45502) Manga i Anime (160279) Robótki Ręczne i Rękodzielnictwo (17578) Rysunek i Malarstwo (43169) Sztuki Cyrkowe (544) .. Klasa 6 Klasa 6 Polski Polski.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. poleca 85 % .. Ten obcy to wielowątkowa powieść współczesna o problemach waszych rówieśników żyjących przed czterdziestoma laty.. Teraz zaprezentuj swoją wiedzę i umiejętności zdobyte w trakcie lekcji.. Wysyłka.. ide srać na kibel 27 lutego 2017 hehe dostałem 6 xd.. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Ponieważ dotyczy wielu ważnych zagadnień moralnych, możemy ją nazwać powieścią psychologiczną..

...Chwilkę temu 200/2000 Na sprawdzianie easy win.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Andersena (), na którą wpisywane są wybitne książki współczesnych pisarzy z całego świata, służące ideom przyjaźni i zbliżenia między dziećmi .Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa - streszczenieHistoria przyjaciół, którzy podczas wakacji spotykają nieznajomego chłopaka, który uciekł z domu i poszukuje s.Ekonomia stosowana krzyżówka odpowiedzi Zmiana organizacji ruchu na ulicy Ducala :: Wiadomości :: Jaslo4u.pl: 27 Lut 2014 Zwracamy się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wprowadzanego Zgłoś do moderacji Odpowiedz na ten komentarz Ja tam idę z aparatem i będę kręcił "dzwony" na krzyżówce z 1-go Maja.Regiony Polski - Hobbit - koło podsumowujące - Test z lektury ,,Ten obcy" - W domu - Rodzina - definicje.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Kasia Test - 1 Krzyżówka.. Wypowiedzi pisemne.. koń .Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.. W utworze występują trzy główne wątki - wędrówka Zenka w celu odszukania wujka, przyjaźń między dziećmi i obcym przybyszem oraz pierwsze .Testy, sprawdziany, krzyżówki do lektur i tekstów literackich z nowej podstawy programowej do gimnazjum 32.55 zł Nauczanie języka polskiego w gimnazjum wymaga urozmaicania procesu dydaktycznego, aby zaangażować intelekt i emocje uczniów.Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy"..

... Super, akurat za niedługo mam z tego sprawdzian, ale się cieszę, bo uwielbiam tą książkę <3.

Sprawdzian z lektury "Ten Obcy.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.,,Ten obcy" to moja ulubiona lektura 😍.. Powodzenia!. wg Mlodozeniec.. Test z lektury Zaczarowana zagroda Teleturniej.. w Olszynach 2.. Elo psy 06 maja 2017 Najłatwiejszy test na świecie dostałem 6 200/200 100%poprawnych odpowiedzi.. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Krzyżówka na jutro do książki " Ten Obcy !. Oceń produkt * Tytuł Twojej recenzji * Twoja recenzja * Twoje imię i nazwisko * Wyślij.. Kto może to wyjaśnić?Kartkówki i Sprawdziany (20126) Matura (9280) Nauczanie (34649) Nauczyciele (15116) Nauka w Domu (38811) Oceny (40217) Przedszkole (934) Przybory Szkolne (8443) .. Hasło "Ten Obcy" Prosze o szczere napisani mi haseł do krzyżówki Ten Obcy !. Kiedy rozpoczęła się akcja książki ten obcy.. Anonimowa 07 marca 2017 Łatwy 200/200.. Jak zrobiłam ten test to za dwie błędne odpowiedzi(pyt.4 i 11) zabrakło mi 55 punktów do 150.. Tagi dla tego testu: test Irena Obcy zenek.. 2010-04-29 21:33:03 Ten Obcy - irena Jurgielewiczowa - 10 albo więcej pytań na temat tej lektury 2010-09-17 19:11:57 Irena Jurgielewiczowa "Ten Obcy " - Jak ty pomógłbyś Zenkowi, gdybyś spotkał go na swojej drodze..

ja też pojutrze będe miała ten sprawdzian ;)Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.

Bartusra 5 lat temu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt