Sprawdzian ze znajomości lektury władca lewawu
Klasa 3 Polski.. Polub.. Sophs 4 lata temu.. braku paliwa w maszynie.. a - zrobił to za niego Jim b - obiecał poprawę c .Test z lektury "Lassie, wróć!". Skomentuj.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę z języka polskiego.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. c) Dorota Terakowska.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Narracja i gatunek.. Papierowe inspiracje.. Kto wybierał Mędrców rządzących w Wokarku?. Jak miał na imię Bartek w świecie Wokarku?. Sposoby na ortografię.. 2010-10-16 10:09:24Plik akademia pana kleksa.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 16 lip 2013Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. 2010-03-23 15:32:35 pisałeś/łaś sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy ?. W jaki sposób ratowano ludzi ukąszonych przez Pajęczaki?. Tolkien).. Motyw .. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.więcej szczegółów niż poprzednio - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Władca Lewawu" - sprawdź, czy dobrze znasz treść lektury Quiz.. (1p) a) Dorota Miśkiewicz.. POLECAM WARTO .. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?.

1.Sprawdzian z lektury inaczej.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jak dobrze znasz książkę ,,Władca Lewawu"?. Test składa się z 12 pytań.. Nienazywany.. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Opis testu.. Test z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" mający na celu sprawdzenie znajomości lektury.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Nienazwany.. answer choices .. razem ze staruszkiem, który został ulicznym sprzedawcą .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Trzynastoletni chłopczyk Bartek urodził się w Krakowie przy ulicy Skałecznej.Jest sierotą, która mieszka w domu dziecka .W wieku pięciu lat dowiedział się o zaginięciu rodziców -Airamy i Kelefa.Bartek był szczupłym i małym chłopcem, lecz później był największy ze wszystkich bohaterów.Mieliście sprawdzian ze znajomości lektury "Romeo i Julia"?. Tagi dla tego testu: haWładca Lewawu - przetestuj swoją wiedzę.. (1p) a) Wszyscy Allianie.. W opracowaniu: - test ze znajomości lektury - notatki z lektury - scenariusze lekcji - dużo kart pracy- służą jako kartkówki, sprawdziany czy jako praca domowa - materiały dla nauczyciela - materiały dla ucznia..

...Władca Lewawu - test z lektury (29p) 1.

Więcej.. Show all questions <= => Jak Bartek dostał się do Wokarku?. O której godzinie Bartek wyruszył do Lewawu na spotkanie z Nienazwanym ?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. 2010-12-04 17:53:09 Czy mieliście już sprawdzian ze znajomości lektury ''Ten Obcy'' ?. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. 6Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Udostępnij.. Jak nazywa się autorka książki „Władca Lewawu"?. Oto Wasze tematy i ustalone terminy prezentacji projektów.. STAN BARDZO DOBRY NIE SA POPISANETest z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Niedozwany.. Test zawiera 17 pytań.Lektury, które możesz mieć zawsze przy sobie.. Planeta Małego Księcia była:Antygona - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Antygony.. Dzień Języka Ojczystego.. b) Nienazwany.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Przez smoczą jamę .Q.. Przekonaj się czy Twoja wiedza jest wystarczająca do zbliżającego się sprawdzianu ze znajomości lektury „Lassie, wróć!". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. Antygona - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Antygona..

Wasza praca świadczyła o dobrej znajomości lektury.

Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Gdzie udał się Lorak, aby przekonać Radę Mędrców, że trzeba pomóc Bartkowi ?. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę z języka polskiego.. 16.test z lektury władca lewawu co zapamiętałeś z lektury "Władca Lewawu"?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Sprzedam oryginalne opracowanie lektury Doroty Terakowskiej "Władca Lewawu".. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. 12.Kogo spotkał w sali tronowej Bartek ?. Powodzenia!. Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma".Znajomość lektury "Sposób na Elfa".. Jaką postać przyjął władca, aby uciec z Lewawu?. :D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. Edytuj elementy.. b) Atorod Terakowska.. Rozwiąż test!Plik Katarynka.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4(1) • Data dodania: 7 sie 2013Sprawdzian z Tomka Sawyera dla was !. PDF Materiały do wydruku.Omawianie "Władcy Lewawu" Doroty Terakowskiej zaczęliśmy od uporządkowania kolejności zdarzeń i wyłonienia wydarzeń kluczowych w akcji..

Test zawiera 15 pytań.Test z lektury.

Nieznany.. Narratorką jest autorka, mieszka w domu, w którym, jak twierdził Bartek, mieszkał kiedyś z rodzicami.Jest to powieść fantastyczna - świadczą o tym elementy fantastyczne i baśniowe, takie jak: • motywy wędrowne - Bartek wędruje po mieście w poszukiwaniu swoich rodziców • walka dobra ze złem - walka Bartka - Ketraba z Nienazwanym - władcą LewawuLista pytań z lektury Balladyna.. Rycerskie tradycje u harcerzy "Władca Lewawu" Akademia pana Kleksa.. Społeczność .. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: BalladynaTest z lektury „Władca Lewawu" D. Terakowskiej.. Szatan z VII klasy.. Osadź.. Rozwiąż test dotyczący lektury „Władca Lewawu" D. Terakowskiej i sprawdź swoją wiedzę.. Podaj nazwę władcy Lewawu.. Sprawdź!. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Mały Książę.. (1p)Władca Lewawu - teścik..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt